APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK GARDEN TURDIU! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitete Apartament 2+1+2 tualete tek kompleksi garden residence Turdiu.
Ndodhet ne katin e pare banim ne kullen e 3 te kompleksit me orientim lindje.
Apartamenti perbehet nga 1 sallon i madh me kendin e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi njera nga te cilate me tualet, tualeti i perbashket, 1 korridor ne hyrje dhe 2 ballkone.
Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

45

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Garden Residence Turdiu

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020