JEPEN ME QIRA DITORE GARSONIERE NE PLAZH! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Garsonieret ndodhen ne nje vile 5-kateshe ne plazh afer me Ish-Frigoriferit ne hekurudha rreth 500m larg nga rruga kryesore e plazhit. Ne brendesi cdo apartament ka nje hapesire 50-70m2 dhe permajne te gjitha kushtet qe nevojiten per te kaluar pushimet apo per te jetuar si psh: vend gatimi, fjetje, ndenje dhe ballkone. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

50 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja 13 plazh prane Ish Frigoriferit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020