SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOMPLEKSIT GRAND, TREGU ELEKTRIK ! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te perfunduar ne vitin 2010, tek Tregu Elektrik prane Kompleksit Grand.
Organizohet ne nje soxhorno me ambjentin e gatimit te perbashket me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ( 2 prej te cilave kane dalje ne ballkon) dhe dy tualete. Pozicionohet ne katin e 5 ashensor me orientim Veri-Perendim . Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Disponohet edhe nje post parkimi (zgjedhja opsionale) kundrejt nje vlere plus cmimit te apartamentit.
Per nje vizite ne prone kontaktoni konsulentin e prones.


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Todi Shkurti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020