SHITJE BIZNESI BAR-KAFE TE LICEU ! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

SHITJE BIZNESI BAR-KAFE NE NJE NGA ZONAT ME LEVIZSHMERI SHUME TE LARTE NE CDO ORARE. BIZNESI NDODHET TEK LICEU ARTISTIK NE NJE POZICION MJAFT TE FAVORSHEM DHE ZONE ME NUMER SHUME TE LARTE BANORESH DHE BIZNESESH . NE CDO ORARE TE DITES BIZNESI ESHTE ME KLIENTE. PER MONITORIM XHIRO OSE DHE PER VIZITE NE PRONE MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI.


Informacion
Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020