SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit, organizohet ne 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen ,1 dhome gjumi , 1 banjo dhe 1 ballkon. Orientohet me pamje nga lindja cfare i mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.
Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020