SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet shtepia private ne hyrje te qytetit te Vlores 100 metra para karburant kastratit . Ndertimi eshte 1 katesh , ka siperfaqe 142 m2 i ndertuar ne nje truall rreth 300 m2 . Organizimi i ndertimit perbehet nga salloni , 3 dhoma gjumi , nje tjeter dhome e cila mund te shfrytezohet edhe si depo ose garderobe , si dhe tualet me dritare . Pozicionimi i ndertimit buze autostrades e ben te pershtatshem per tu shfrytezuar edhe si biznes . Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

142 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

159

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: VLORE

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020