Apartament per qera 2+1 - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 2+1 per Qera prane Concord Center. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi me ballkon dhe nje tualet. Pallati eshte i vitit te fundit si ndertim dhe me nje administrim shume te mire. Apartamenti jepet bosh 250 Euro ose i mobiluar ne cmimin 300 Euro. Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: 5 Maji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020