SHITET VILE LUKSOZE NE VISHAJ ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile luksoze per shitje ne Vishaj prane TEG-ut.
Kjo vile ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit, nje zone mjaft e preferuar kohet e fundit per nje jetese komode, ne te cilen mbizoteron gjelberimi, qetesia dhe ajri i paster.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 3160m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 510m2.
Siperfaqja e ndertimit organizohet ne tre kate, nga ku , dy kate banimi dhe nje kat papafingo.
Kjo vile organizohet ne tre dhoma gjumi, dy holle ndenje, tre tualete, nje garderobe me vete dhe nje ambient gatimi totalisht i vecuar.
Ne perberjen e kesaj vile ndodhen dhe tre ballkone te medha qe ofrojne nje pamje mjaft piktoreske te zones.
Vila eshte totalisht e investuar me sistemet ngrohje ftohje, sistem sigurie dhe sistem filtrimit te ujit.
Per ndertimin e kesaj vile jane perdorur materialet me cilesore te kohes.
Kjo prone gezon dokumentacion te rregullt te tokes dhe te ndertimit.

Vendodhja e prones ben te mundur te perdoret si agriturizem ose restorant.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

510 m2

Sip. e brendshme:

510 m2

Sip. Toke:

3160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

604

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Vishaj

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020