ME QERA - APARTAMENT 2+1 QENDER, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera apartament 2+1 prane sheshit Demokracia. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe 2 ballkone dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

256

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Demokracia

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020