SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1, pershtatur ne 2+1. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe gjithashtu eshte i rikonstruktuar dhe ka nje cmim 25.000 euro. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia


Informacion
Sip. Totale:

42 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

206

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rus

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020