JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH-RAJONIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne zonen e Ish-Rajonit te Policise ne Durres ne katin e dyte te nje pallati te ri me pamje nga rruga. Ofron mundesi per zhvillimin e nje sere aktivitetesh biznesi duke u karakterizuar nga qetesia dhe njekohesisht visibiliteti me vetratat nga ana e rruges qe te ofron vendnodhja e tij. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

66 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish-Rajoni Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020