SHITET PAPAFINGO 2+1 NE RUS - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje papafingo 2+1 ne Rus. Ka siperfaqe totale 201 m2, nga kjo 99.5m2 siperfaqe banimi ku eshte e organizuar ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, si dhe 101.5 m2 verande.
Papafingo ndodhet ne katin e tete banimit dhe ofron pamjen e te gjithe qytetit. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia


Informacion
Sip. Totale:

201 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rus

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020