JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/ZYRE TEK ISH STACIONI I TRENIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambieneti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Ky ambient ka nje siperfaqe totale prej 180m2.
Ambienti organizohet ne pese ambiente pune, nje ambient gatimi i vecuar dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij ambienti ndodhen dhe dy ballkone te medha.
Ky ambient ka nje orientim lindje perendim e cila e ben qe te ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale.
Ambienti ofrohet i investuar me sistem ndricimi, sistem ngrohje dhe ftohje te shperndara ne cdo ambient pune.
Vendndodhja e ketij ambienti pese minuta larg qendres se Tiranes, si dhe prane rrugeve kryesore e ben nje mundesi mjaft te mire per biznese te llojeve te ndryshme, si psh: klinike, qender estetike, zyra, etj.


Cmimi i qirase eshte 600 euro ne muaj !
CMIMI ESHTE ME TATIM TE PERFSHIRE(15%).

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

180 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

34

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i Trenit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020