JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE PRANE SPITALIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera shtepi private prane spitalit.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon + kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe verande, gjithashtu ofron oborr te bollshem me kend lojrash dhe pishine per femije.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha kushtet dhe orendite e nevojshme.
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

225

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Te Spitalet

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020