JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Currila

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020