JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME GARAZH TEK RESTORANT DURRESI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 tek Restorant Durresi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 58m2 eshte i investuar me mobilim cilesor dhe modern.
Organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje me kendin e gatimit, 1 korridor te vogel dhe 1 tualet.
Ne cmim gjithashtu perfshihet edhe 1 garazh personal.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Restorant Durrsi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020