SHITET APARTAMENT 2+1 PERASH, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne Perash. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhine, 2 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hyrja ka nje arredim cilesor dhe perfshihet ne cmim.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

172

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Perash

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020