SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1+2 ne qender te Shkodres.
Hyrja organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma,2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka siperfaqe 120m2 pa hapesira te perbashketa dhe ofron nje arredim teper cilesor, komod dhe bashkekohor.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

217

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020