Shiten apartamente 1+1 ne Golem ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamentet jane te organizuar si 1+1 , me nje 1 dhome gjumi , 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare dhe nje korridor qe ben organizinim e apartamentit. Te gjitha dhomat jane te orientuara drejt perendimit dhe ju ofrohet pamje e detit dhe e kompleksit me Viletta 1 kateshe . Pallati momentalisht eshte ne ndertim ne faze suvatimi dhe po punohet me ritme te larta dhe punimet pritet te perfundojne ne fund te vitit 2020. Ofrohet mundesi zgjedhjeje e katit , orientimit dhe e pamjes. Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

544

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: prane hotel "Grint"

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020