1+1 tek "San Pietro" Gjiri Lalzit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje organizim si 1+1 , me nje dhome gjumi , 1 tualet i gjithi inkaso , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket si edhe nje ballkon mjaft te kendshem e te bollshem i cili lidhet me dhomen e ndenjes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe dhe ka nje siperfaqje totale prej 73.9m2 . E ndodhur brenda njerit prej komplekseve me te reja dhe me te rregullta sic eshte "San Pietro". Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

698

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020