Shesim apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ngjitur me Shkollen e Baletit. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje dhe nje tualet .Apartamenti eshte i sapo investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne katn e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Zona eshte mjaft e aksesueshme me qenderen e Tiranes.Shitet i mobiluar .Per me teper detaje apo nje vizite ne kete prone ju lutemi ne na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020