SHITET APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI TE LIQENI I THATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi te liqeni i thate ndodhet ne katin e 5 jo te fundit te nje pallati te ri te mireadministruar. Ka nje siperfaqe te brendshme 155.78m2 + 100m2 verande. Apartamenti ka ashensor personal dhe post parkimi. Ne apartament eshte bere investim ne tavanet e varura, rrjeti elektrik totalisht i ri, tualete totalisht te reja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, i ka te gjitha fasilitetet e mundeshme per nje jetese komode, ajer te paster, qetesise dhe peisazhit te bukur qe te dhuron natyra. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore.
Per nje vizite ne prone, luteni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

271 m2

Sip. e brendshme:

254 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

131

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020