Jepet Me Qira Lokal-Bar-Restorant, Prane Ish Ekspozites! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient i pershatshem per Bar-Restorant prane Ish Ekspozites, Rruga Zhan D'ark
Ambienti aktualisht eshte ne gjendje pune si bar dhe Restorant, por mund te perdoret edhe per qellime te tjera pasi hapsira eshte e favorshme. Siperfaqja e ambientit 145.7 m2 dhe ka akses direkt ne rrugen kryesore. Per me shume informacion jeni te lutur te me telefononi!


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Sip. e brendshme:

145 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Bajram Curri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020