Shitet Truall plus ndertese 1-kateshe ne Porcelan - Century 21 Albania
Përshkrim

Truall 514 m2 nga te cilat 116 m2 ndertese e kendshme nje kateshe, banese familjare.
Trualli dhe objekti jane ne Porcelan prane Venue. Mundesi zhvillimi ne kate me siper, mundesi te rigjeneruar per nje vile familjare ose nje biznes piktoresk. Trualli eshte i punuar ne forme lulishte, mundesi parkimi, nje vend i pershtatshem per jetese komode. Eshte buze rruge me akses ne daljet kryesore te pikave te rendesishme ne qytet. Prespektiva "thote" qe zona mund te shnderrohet ne nje e tille me pallate banimi cka e ben vleren e saj me te madhe sesa eshte aktualisht.
Cmimi fillestar eshte 220.000 euro dhe ne cmim eshte perfshire trualli dhe godina e banimit. Dokumentacioni i prones eshte i rregullt, ka vetem nje pronar cka e ben me fleksibel negociaten.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

514 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

105

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Porcelan

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020