JEPET ME QIRA APARTAMENT NE QENDER TE DURRESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje nga zonat me te mire te qytet prane qendres tregtare BLUE STAR dhe gezon te gjitha facilitetet e mundeshme. Eshte i restauruat totalisht. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020