LUXURY APARTMENT FOR RENT - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 ne nje nga Rezidencat me te reja prane Qendres Tregtare TEG. Apartamenti ka siperfaqe 127 m2 dhe krah tij oborr me siperfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina me hapesire, korridori ku behet shperndarja ne 2 dhomat e gjumit dhe 1 tualet. Diferencen ne kete apartament e bejne detajet, arredimi modern, sistemi qendror chiller, sistemi elektrik-hidraulik nga markat me cilesore, sistem kamerash ku siguria eshte maksimale, oxhak, si dhe garazh per 1 automjet. Gjithashtu oborri ofron ambiente te gjelberuara ku mund te relaksoheni. Per me shume informacion rreth apartamentit luksoz ju ftoj per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

127 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Prane Qendres Tregtare TEG

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020