SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1 NE VLORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi private te Fusha e Aviacionit , me siperfaqe 300 m2 truall ku nga kto 100m2 jane ndertim. Ambienti eshte i organizuar ne nje oborr, korridor hyres qe ben shperndarjen neper te gjithe dhomat e tjera. Gjithashtu ambienti perfshin dy dhoma gjumi , nje kuzhine , nje dhome ndenje , nje tualet , dhe nje dhome tjeter per perdorime te ndryshme .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Sip. Toke:

300 m2

Dhomat e gjumit:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

House

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

405

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L.Kushtrimi

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020