Shtepi private me qera ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ka nje organizim si 2+1 me 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet me dritare , 1 korridor , 1 post parkimi dhe nje oborr te vogel. E pozicionuar tek zona e Lagjes se re , prane "KMY" tek Muzeumi i Deshmoreve. Shtepia jepet me qera e pamobiluar pervec bufese se kuzhines. Zona mjaft e qete dhe familjare. Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

75

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjia e re , "KMY"

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020