EKSKLUZIVE -- SHITET TOKE NE KUZUM BABA - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka eshte e tipit truall , ndodhet buze rruge , ne krahe te djathte 100 metra pa vajt ne Kuzum Baba . Zona ka infrastukture te re , eshte e banuar dhe ka pamje te mire te qytetit . Shume prane qendres se qytetit , 5 minuta largesi nga Lungomare . Disponon certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mund te na vizitoni prane zyres .


Informacion
Sip. e brendshme:

467 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

378

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 4 Heronjte

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020