Astiri ,Ne Rruge Kryesore Jepet Me Qira Apartament 1+1. - Century 21 Albania
Përshkrim

Astiri ,Ne Rruge Kryesore. Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe 72 m2 ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri.
Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkoni. Orientim Lindje.
Apartamenti eshte totalisht i arreduar ne menyre bashkohore . Cmimi 250 Euro/Muaj.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr.Teodor Keko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020