Jepet me qera 2+1+2 prane Ujsjellesit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar si 2+1 me 2 dhoma gjumi te mobiluara nga te cilat dhoma kryesore eshte e pajisur me tualet me vete me dritare dhe me nje ballkon te bollshem qe ju ofron dhe pamje te detit. 1 dhome ndenje e bollshme me nje kuzhine te perbashket te kompletuar si edhe nje ballkon tjeter gjithashtu me pamje nga deti . 1 korridor dhe nje tualet te dyte i cili eshte qendror . Apartamenti eshte i gjithi i arreduar me cilesi te mire , ka hapsira mjaft te bollshme , ndodhet ne nje lagje e cila eshte mjaft familjare me shume facilitete prane si farmaci , kopshte/shkolla , bar-restorante etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te pajisur me nje ashensor mjaft cilesor. Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

121

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lulishtja ne hyrje te Durresit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020