JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE POLIKLINIKES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor prane qendres se Durresit. Orientohet me pamje Veri-Lindje dhe organizohet ne tre ambiente te ndara dhe dy tualete. Per me teper info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

55

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Poliklinikes

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020