SHITET TOKE TE RRUGA AGUSH GJERGJEVICA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqje 479 m2 prane Kryegjyshates Bektashjane , ne rrugen Agush Gjergjevica .
Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile . Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit.
Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

479 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

139

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020