SHITET VILE NE DON BOSKO ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile tre kateshe , me siperfaqe totale 175.50 m2 dhe siperfaqe ndertimi 305.5 , ne rrugen Don Bosko .
Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , nje kuzhine dhe nje tualet , se bashku me garazhin , i cili mundeson aksesin direkt brenda ne shtepi.
Kati i dyte perbehet nga dy dhoma gjumi per femije , nje depo , nje tualet , dhe dhoma matrimoniale me tualet.
Kati i trete ka nje dhome te madhe me oxhak dhe ballkon , dhe nje verande me siperfaqe 43 m2.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet i gjithe mobilimi si ne foto .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

305 m2

Sip. Toke:

170 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

83

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020