SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT URAJ - Century 21 Albania
Përshkrim

Century21 Future ofron per shitje nje apartament 1+1.
Apartamenti eshte 65.6m2 dhe perbehet nga nje kuzhine dhe sallon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje apartamenti te ri i cili disponon dhe ashensor.
Per informacione me te detajuara mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Sheshi demokracia.


Informacion
Sip. e brendshme:

66 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

221

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane kompleksit Uraj

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020