Shesim Apartament 1+1 tek rruga e Kavajes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 1+1 tek rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake.
• Siperfaqe 45 m² neto ne certifikate.
• Dhome Ndenjie, Dhome Gjumi, Kuzhine, Tualet.
• Ndodhet ne katin e 6-te ( Aktualisht pa Ashensor)
• I ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites me orientim nga perendimi.
•Shkalle me ndricim dhe ajerim natyral.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

168

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Policise Bashkiake

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020