Shesim apartament 1+1 ne Astir me HIPOTEKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Astir
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati shume te mire buze rruge ne Unaze.
Orgnizohet ne nje sallon ndenje se bshku me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
Pallati eshte ndertim shume cilesor, me ashensor i cili te coon deri ne garazh.. Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e mundshme sii stacion autouzi, qender shendetesore,farmaci,super market ,bare e restorante etj.
Prona disponon dokumentacion te plote Hipotekor dhe rivleresim te bere.

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

132

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astir

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020