Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Hoxha Tahsim ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Hoxha Tahsim buze rruges kryesore. Eshte nje mundesi e mire investimi pasi organizohet ne dy dyqane ne katin e pare, me siperfaqe 40m2 dhe 50m2 dhe dy apartamente 3+1, perkatesisht ne katin e dyte dhe te trete me siperfaqe 100m2. Vila eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020