Shitet vile prane qendres ne Shijak. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile prane qendres ne Shijak.
Trualli i viles ka nje siperfaqe prej 930 m2 dhe ndertim 316 m2 te ndar nga 158 m2 per kate. Disponon godine garazhdi me siperfaqe 108 m2.
Vila eshte e organizuar ne dy kate , kati i pare sogiorno, tre dhoma gjumi, tualet dhe veranden dersa kati i dyte sogiorno, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Ndertesa eshte e restauruar totalisht ne vitin 2014 me kapot, oxhak, tavan druri, pus uji dhe eshte e rrethuar me avlli. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

651

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shijak

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin