OKAZION ! SHITET VILE DY KATESHE ME OBORR NE DON BOSKO PRANE KULLAVE TE ARABIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Don Bosko ,prane kullave te Arabit shitet vile dy kateshe me oborr totalisht e investuar dhe e mobiliar ,ndertuar vetem gjashte vite me pare !
Kati perdhe organizohet ne nje korridor te bollshem ,ambientin e ndenjes dhe ate te gatimit ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare .
Kati i pare gjithashtu ka te njejtin organizim.
Vila ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 177.6 m2 dhe nje siperfaqe oborri prej 123m2 .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht e mobiluar.
Per me shume informacion dhe pse jo, nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

212 m2

Sip. e brendshme:

178 m2

Sip. Toke:

123 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

681

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin