SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK QUARTUM RESIDENCE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen Jordan Misja, tek Quartum Residence shitet apartament me tipologji 2+1+2. Me siperfaqe totale 89.63 m2, apartamenti organizohet ne menyre te rregullt, ne nje dhome dite bashke me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi + 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje.
Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ne perfundim dhe gati per tu mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prona na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020