SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KRYQEZIMI RR. BARDHYL ("BAR OSLO") - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues te mire administruar .
Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 58.3 m2.
Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje,dy dhoma gjumi ,nje ambient gatimi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon .
Apartamenti ndricohet me drite natyrale gjate gjithe dites.
Vendndodhja e ketij apartamenti,e ben nje mundesi mjaft te mire banimi apo investimi.
Prona gezon te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl (Bar Oslo)

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020