SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BULEVARDIN KRYESOR. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 11- katesh me nje siperfaqe 106 m2. . Zona ne te cilen ndodhet eshte je nga zonat me te preferuara te qytetit te Vlores prane te gjithave faciliteteve si banka, shkolla ,supermnarkete ,farmaci,kopshte etj. Apartamenti shitet i arreduar dhe disponon certifikat pronesie.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

425

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjja Pavarsia

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020