Shitet 2+1 ne Yzberisht - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Yzberisht, buze rruges kryesore dhe ne zone ne zhvillim shitet apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe ka nje orientim Jug/perendim.
Veranda me nje siperfaqe 100m² eshte nje tjeter pike e forte e kesaj prone, me dalje nga te gjitha dhomat veranda shoqeron pronen pergjate te gjithe perimetrit te jashtem.


Informacion
Sip. Totale:

195 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 3 Deshmoret

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020