SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME GARAZHD NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te Durresit me nje siperfaqe 114.5m2 te bredshme ne katin e 6 te nje godine 7 kateshe me ashensor dhe gjithashtu ne cmim perfshihet dhe garazhdi me siperfaqe 28.40m2 i cili eshte me sistem elektrik. Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen, 1 garderobe, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje mobilim komod dhe shitet i mobiluar. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

131 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Port View

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020