SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA" ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 140 m2 ne zonen e stadiumit "Qemal Stafa"! Pallati pozicionohet ngjitur me kuroren e gjelber te 'Parkut te Liqenit'.
Perbehet nga korridori i pare qe te shoqeron nga hyrja dhe deri tek ambienti i ndenjes dhe ai i gatimi disi i veçuar.
Korridori i dyte ben shperndarjen e dy dhomave te gjumit dhe tualetit te dyte. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me dy ashensore.
Zona eshte nga me te kerkuarat ne Kryeqytet pasi shquhet per qetesine dhe ajrin e paster, njekohesisht dhe aksesin e shpejt me qendren e Tiranes.
Orientimi Jug Lindje!
Disponon dokumentacion te plote hipotekor !
Per cdo info ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi "Air Albania"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020