OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK LIQENI I THATE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 totale,137 m2 te brendshme dhe ndodhet ne katin e pare banim,
Organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Ka kubature te rregullt dhe shperndarja neper dhoma behet me korridor. Orientohet ne drejtim veri-lindje.
Ndodhet te nje pallati i mire administruar dhe ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode.
Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

124

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020