SHITEN APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME TE RRUGA E KOSOVAREVE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten Apartamente te tipologjive te ndryshme, duke bere dhe perzgjedhjen e kateve. Pallati ku ndodhen apartamentet, eshte nje ndertim i ri, i sapo perfunduar, me punime teper cilesore. Pozicionohet buze rruge. Apartamentet kane nje planimeteri teper te rregullt, si dhe nje orientim fantastik, Lindje - Jug - Perendim, orientim qe te mundeson drite natyrale gjate gjithe dites, si dhe te krijon nje panorame fantastike te liqenit. Ngelet per te theksuar, se dy hyrje qe ndodhen ne katin e fundit te apartamentit, kane ashensor te personalizuar. Per me shume info. ju lutem te na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr: e Kosovareve, Liqeni i Tiranes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020