Apartament 1+1 per shitje tek Tregu Elektrik - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament per shitje ne Rrugen Petro Nini Luarasi, perballe Muzeut te Shkencave me tipologji 1+1. Me siperfaqe totale 71 m2, apartamenti organizohet ne menyre te rregullt, ne nje sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i investuar nga pronari , me mobilim modern, pajisjet e kuzhines te gjitha inkaso dhe me kursim energjie A+++, sistemi i kondicionimit iverter .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prona na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

99

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Petro Nini Luarasi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020