SHITET SHTEPIA DY KATESHE TEK 4-RRUGET SHIJAK - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet ne kater rruget e Shijakut 100 m prane rruges kryesore. Siperfaqa e tokes eshte 1000m2 dhe e ndertimit 126 m2 per kat. Eshte e organiozuar ne dy kate ku i pari disponon nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande. Kati i dyte disponon 4 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Shtepia eshte e rrethuar me mure rrethues disponon nje pus . Shtepia disponon dokumetacion te rregullt hipoterkor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

963

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shijak

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin